Дантелен сет от две части кимоно тип „сако“и широк панталон в черен цвят

Модел: SET031
Изчерпан модел!

Нежен дантелен сет от две части: широк панталон и отворено кимоно тип „сако“. Панталона е свободен с къса подплата, висока талия с ластик и коригиращи сатенени връзки. Кимоното е отворено с детайли от сатен разположени по ръкавите и предната част на кимоното с допълващ сатенен колан.

Материя: вискоза
Цвят: черен

Размери/ кимоно: XS/S, S/М, M/L, L
XS/S: широчина талия/бюст 98 см, дължина 75 см
S/М: широчина талия/бюст 100 см, дължина 75 см
M/ L: широчина талия/бюст 102 см, дължина 85 см
L: широчина талия/бюст 104 см, дължина 85 см

Размери/ панталон: XS/S, S/M, M/L, L
талия/ластик, широчина:
XS/S: 68 см
S/M: 70 см
M/L: 72 см
L: 74 см

*стандартна дължина 110 см

Дължината на панталона може да коригирам според желанието ви. За да я определите лесно: измерете разстоянието от талията до нивото на желаната дължина и при поръчка ми я изпратете. В този случай панталона няма да подлежи на размяна или връщане и се заплаща предварително по банков път/ подробности ще получите при поръчката/.

*Вижте кимоното, панталона и топа в отделни публикации, както и другите подобни предложения!

*Сподели снимка, на която си Облечена С Ателиани, и получи отстъпка при следваща поръчка! 🛍️
*Възползвай се от нашето специално предложение и бъди част от семейството на Ателиани!


ФОРМА ЗА ПОРЪЧКА

С изпращането на поръчката вие потвърждавате, че внимателно сте прочели и приемате условията за поръчка, доставка, връщане и замяна.

← Back

Your message has been sent

*Всички офиси на Еконт експрес!

Вашият коментар